Auto Expres Servis

Pochopili jsme, že v dnešní době je pro klienty důležitá, kromě kvalitně opraveného vozu i doba, za kterou si může vůz opět odvézt. Proto jsme se zaměřili na to, aby se u nás každý vůz zdržel minimální čas. Kvalita odvedené práce a osobní přístup ke každému zákazníkovi je u nás samozřejmostí. Vozidla nenecháváme stát jen tak ladem a proto si většina zákazníků může svůj vůz odvézt ještě týž den, maximálně do druhého dne. Veškeré informace o opravě jsou konzultovány s majitelem vozu na místě, nebo po telefonické domluvě v případě, že se projeví závady, které nebyly zjistitelné při převzetí vozidla do opravy.

Nevybíráme si typy vozidel podle toho, jestli se nám líbí nebo ne, ale pokud je to v našich silách, vyhovíme každému. To, co by nám mohlo působit problémy, říkáme na rovinu a nehrajeme si, že vše zvládneme. Naší snahou je postarat se o zákazníka od A až do Z. Abychom mohli ručit nejen za kvalitu odvedené práce, ale i za namontované náhradní díly, dbáme i na výběr dodavatelů. Čínské a jiné pochybně vyrobené díly u nás nedostanete. Staré vymontované díly na přání klienta ukazujeme nebo je vracíme. Držíme se hesla, že jen spokojený klient je věrný zákazník.

Ceny oprav máme přizpůsobeny tak, abychom byly stále o kousek levnější než jiné servisy a vyhovovali pokud možno každému.

Kontaktní informace

AUTOSERVIS KŘŽOVÁ
Křížová 41
Praha 5
150 00
Česká republika
IČ:
DIČ

Image

počítadlo.abz.cz

Image